Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Podsumowanie konkursu plastycznego „Jajko wielkanocne”

Miejskie Centrum Kultury już po raz siódmy było organizatorem konkursu plastycznego „Jajko wielkanocne”. We wtorek 13 marca w filii Tkacz odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznej edycji.Laureaci konkursu odebrali nagrody, a wszyscy obecni na uroczystości mieli możliwość wzięcia udziału w tematycznych warsztatach integracyjno-plastycznych poprowadzonych przez Katarzynę Wojtaszczyk, inicjatorkę i organizatorkę konkursu. Konkurs przeznaczony był dla dzieci z tomaszowskich przedszkoli i szkół podstawowych. Uczestnicy przygotowywali prace plastyczne tylko w formie przestrzennej. Prace oceniane były w poszczególnych kategoriach wiekowych: przedszkolaki (3-6 lat), uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej. Przy ocenie prac zwracano uwagę na samodzielność wykonania, oryginalność i estetykę.

Dodatkowym upominkiem dla uczestników wydarzenia był spektakl „Moja dorosłość” w reż. Iwony Jabłońskiej w wykonaniu zespołu teatralnego „Horrorek”, któremu pani Iwona przewodniczy.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie  gratulujemy!

Źródło: MCK


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij