Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-02-28

Panowie Paniom na 8 marca − i Ty możesz wystąpić

Mężczyzno, nie wiesz, jak w nietuzinkowy sposób uczcić zbliżający się Dzień Kobiet? Chcesz zrobić niespodziankę lub wyjątkowy prezent swojej żonie, dziewczynie, partnerce? Przygotuj wiersz, piosenkę, utwór na instrument, układ taneczny i zaprezentuj się podczas wieczoru artystycznego „Odrobina mężczyzny na co dzień…”. Wydarzenie odbędzie się 8 marca o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Panowie, którzy chcą wystąpić (solo, w duetach czy w zespole), powinni zgłosić swój udział do 4 marca poprzez dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej (do pobrania ze strony internetowej www.mck-tm.pl) pocztą elektroniczną na adres: kontakt@mck-tm.pl lub bezpośrednio do sekretariatu Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie są do odebrania od 1 marca w MCK przy pl. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

 

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij