Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Kama i Sara czekają na dom...

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza zainteresowane osoby do adopcji milusińskich.


Kama to piękna, łaciata sunieczka. Jest średniej wielkości, uwielbia głaskanie i spędzać czas z człowiekiem. Suczka ma około 2 lat. Kama jest kontaktowa i pełna miłości do ludzi. Uwielbia też dzieci. Uczy się chodzić na smyczy, przekonuje się do innych psiaków. Takie cudo nie powinno marnować życia w schronisku, za kratami. Miejsce Kamy jest na domowej, ciepłej kanapie wśród własnej rodziny. Kto odmieni jej życie?  Szukamy domu odpowiedzialnego i kochającego na zawsze. Kama nie zniesie kolejnego porzucenia! Adoptuj i zyskaj cudowną przyjaciółkę. Kama jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt:
663 691 948,
793 990 900.
Sara

Kotka SARA to piękna, młoda, około roczna koteczka. Jest bardzo kontaktowa. Bardzo dobrze reaguje także na inne koty. Pilnie szukamy dla niej odpowiedzialnego domu niewychodzącego.

Kontakt:
798 781 565
infoschronisko@gmail.com

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij