Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

 • Data opublikowania: 2024-07-04

VI nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego [WIDEO]
Proponowany porządek obrad

 

 1. Otwarcie sesji i powitanie zebranych.
 2. Przedstawienie porządku obrad VI nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.
 3. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały Nr LXXXV/670/2023 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 15 grudnia 2023 r. w sprawie uchwalenia „Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2024-2040”.
 4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli przystąpienia do realizacji projektu pn. „Budowa zadaszonej trybuny sportowej wraz z zapleczem szatniowym obiektu sportowego przy ul. Nowowiejskiej w Tomaszowie Mazowieckim oraz wykonanie Systemu Informacji Miejskiej".
 5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia do realizacji przedsięwzięcia pn. „Poprawa stanu środowiska na terenach przemysłowych byłych terenów Zakładów Włókien Chemicznych „WISTOM” w Tomaszowie Mazowieckim” i upoważnienia do złożenia wniosku
  do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
 6. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia odcinka drogi krajowej nr 48 w ciągu ulicy Ujezdzkiej w Tomaszowie Mazowieckim do kategorii dróg gminnych.
 7. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały nr LXXV/610/2023 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki położonej w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Parkowej.
 8. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, położonej w Tomaszowie Mazowieckim
  przy ulicy Granicznej 1/7.
 9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, położonych w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Edwarda i ulicy Celiny.
 10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, położonych w Tomaszowie Mazowieckim pomiędzy ulicami Gen. Grota-Roweckiego i J.U. Niemcewicza.
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, położonej w Tomaszowie Mazowieckim
  przy ul.  Mireckiego 62.
 12. Zamknięcie obrad VI nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij