Dni Otwarte w Miejskim Centrum Kultury

Wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje pasje zapraszamy na Dni Otwarte do Miejskiego Centrum Kultury. W trakcie tygodnia bezpłatnych zajęć pokazowych będzie można zobaczyć, jak wyglądają lekcje, pracownie oraz poznać świetnych instruktorów i animatorów kultury.

Od 25 do 29 września zajęcia pokazowe odbywać się będą w trzech placówkach MCK: MCK Tkacz (ul. Niebrowska 50), MCK Browarna (ul. Browarna 7) oraz MCK za Pilicą (ul. Gminna 37/39) wg harmonogramu dostępnego na stronie mck-tm.pl oraz strefazajec.pl. Miejskie Centrum Kultury prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych oraz seniorów.

Więcej informacji o całej, dostępnej ofercie zajęć na stronie MCK. Zapraszamy do skorzystania z oferty.