Zostań wolontariuszem podczas 6. Love Polish Jazz Festivalu

Chcesz wesprzeć organizację prestiżowego festiwalu muzycznego i współtworzyć ogólnopolskie wydarzenie, podczas którego Tomaszów Mazowiecki stanie się stolicą polskiego jazzu? Masz skończone 16 lat? Dołącz do zespołu Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim! Placówka poszukuje wolontariuszek i wolontariuszy do współpracy przy promocji i realizacji 6. Love Polish Jazz Festivalu oraz towarzyszących mu warsztatów muzycznych w dniach 14-18 września 2022 r. Nabór chętnych trwa do 9 września.

MCK szuka osób, które cechuje: komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność szybkiego reagowania, rozwiązywania problemów, radzenia sobie w stresujących sytuacjach, samodzielność w działaniu, a także solidność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferuje:

• umowę i zaświadczenie o odbyciu wolontariatu, imienne referencje;
• możliwość współtworzenia prestiżowego wydarzenia kulturalnego;
• bezpłatny wstęp na koncerty w ramach 6. Love Polish Jazz Festival (podwójne zaproszenie na wybrany koncert);
• możliwość zdobywania nowych umiejętności, rozwijania pasji;
• działanie w energicznym zespole wolontariuszy i pracowników MCK .

Dzięki współpracy z MCK:

• zyskasz cenne doświadczenie;
• zdobędziesz kwalifikacje potrzebne do podjęcia pracy;
• dowiesz się, jak funkcjonuje instytucja kultury;
• będziesz tworzyć największe wydarzenia w mieście;
• poznasz możliwości działania na rzecz społeczności lokalnej;
• pozyskasz sieć kontaktów zawodowych;
• rozwiniesz talenty, a może odkryjesz nowe zainteresowania?

Zainteresowani? Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj.