Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zimą malowane – zapraszamy na wystawę malarstwa w MCK Browarna

Obrazy, których tematem jest zima oraz związane z tą porą roku motywy, będzie można zobaczyć w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7. Autorami prac są uczestnicy sekcji plastycznej MCK i Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Wernisaż zaplanowany jest na 19 lutego o godz. 14. Wstęp wolny.
Sekcja plastyczna TUTW/MCK działa przy Miejskim Centrum Kultury już 17 lat. Jej uczestnikami są osoby dorosłe pasjonujące się różnymi technikami malarskimi. Swoje prace o różnorodnej tematyce prezentują na cyklicznych wystawach w Miejskim Centrum Kultury Browarna, w Galerii w Ratuszu w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, jak również w innych miejscach w mieście i nie tylko. Sekcja działa pod kierunkiem Bożeny Gajdy.

Prace prezentowane na wystawie „Zimą malowane” powstały w technikach akryl, olej i pastele suche.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny. Wydarzenie poprzedzi krótki program artystyczny w wykonaniu wokalistów z Miejskiego Centrum Kultury.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij