Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych od 13 do 19 października

Zbliża się październikowy termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych. „Wystawki” odbędą się od 13 do 19 października. Odpady wielkogabarytowe m.in. stare i niepotrzebne meble (np. segmenty, krzesła, wersalki, sofy, kanapy, fotele), dywany, karnisze odbierane będą z miejsc gromadzenia odpadów w zabudowie wielorodzinnej natomiast na terenie zabudowy jednorodzinnej odpady należy zgromadzić w miejscu przed bramą wjazdową, tak aby nie utrudniały korzystania z nieruchomości oraz nie stanowiły zagrożenia dla pojazdów oraz dla pieszych.

  1. Do odpadów wielkogabarytowych zaliczamy:

- meble domowe (stoły, szafy, krzesła, sofy, wersalki, fotele, itp.), elementy wyposażenia mieszkań (dywany, wykładziny, materace, pierzyny, walizki, torby podróżne, lampy i żyrandole bez żarówek, meble ogrodowe (drewniane i z tworzyw sztucznych), sprzęt sportowy (rowery, narty, sanki, sprzęt do ćwiczeń, itp.), wózki i chodziki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów.

- opony do 110 cm wysokości

  1. Do odpadów wielkogabarytowych nie należą:

- odpady niebezpieczne takie jak chemikalia, kleje, świetlówki

- odpady segregowane

- oleje i smary

- gruz

- zderzaki i inne elementy samochodów

- sprzętu elektronicznego

-grzejniki

-ramy okienne

-wanny, umywalki, sedesy, spłuczki, płytki

-drzwi

-styropian, papa

 

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij