Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zaproszenie na spotkanie z cyklu „Wieczory ze sztuką”

Miejskie Centrum Kultury zaprasza na spotkanie z cyklu „Wieczory ze sztuką”, które  odbędą się  20 marca o godz. 18.000 w filii DOK przy ul. Gminnej 37/39. W programie środowego wieczoru zaplanowano wernisaż wystawy fotografii kościołów drewnianych autorstwa Zygmunta Dziedzińskiego. O początkach kościoła drewnianego Św. Marcina w dzielnicy Białobrzegi opowie Jarosław Pązik. Akcentem muzycznym wzbogacą spotkanie uczestnicy zajęć MCK.

wieczory ze sztuką

Ideą cyklu jest prezentowanie pasji i twórczości osób o różnych zainteresowaniach. Po raz kolejny na wystawie w białobrzeskiej filii zaprezentuje swoje prace, tomaszowianin Zygmunt Dziedziński, pasjonat lokalnej historii, turystyki rowerowej, fotografii, członek Towarzystwa Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego. Tym razem będą to drewniane budowle sakralne sfotografowane przez autora w trakcie wyjazdów turystycznych po ziemi łódzkiej.

Gościem reprezentującym dzielnicę Białobrzegi będzie regionalista Jarosław Pązik, prezes Stowarzyszenia Historyczno-Kulturalnego "Dla Białobrzegów", kierownik filii MCK Podziemna Trasa Turystyczna "Groty Nagórzyckie", który przygotuje i przedstawi prezentację na temat historii lokalnego kościoła.
Wstęp na spotkanie jest nieodpłatny.

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij