Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zapraszamy organizacje pozarządowe do współtworzenia Dni Miasta

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego zaprasza lokalne organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne do udziału w Paradzie Ulicznej, jednej z najciekawszych atrakcji Dni Miasta Tomaszowa Mazowieckiego

 Zdjęcie z pardy ulicznej 2015

Chcąc zaznaczyć, jak ważną rolę w dialogu obywatelskim odgrywają dla Miasta podmioty sektora pozarządowego, pragniemy Państwa zaprosić do współorganizacji wydarzenia, prezentującego działalność pożytku publicznego.

Trasa o długości ok. 2,5 km będzie prowadziła od pl. Kościuszki,
aż na tomaszowskie Błonia. Formowanie Parady nastąpi przy ul. Zachodniej (parking za dawną szkołą Budowlanką), natomiast rozwiązanie kolumny po wjeździe na teren toru łyżwiarskiego. Przewidywany czas przejazdu to ok. 1 godzina. Liczymy na dużą liczbę uczestników oraz ciekawe inwencje artystyczne w zakresie przygotowania różnorodnych prezentacji na pojazdach.

Zgłoszenia przyjmowane będą w formie pisemnej na załączonym formularzu do dnia 15 czerwca 2016 r. Proszę również o zapoznanie się z załączonym Regulaminem.

Koordynatorami Parady są:

- Anna Przybyłkowicz - Biuro Partnerstwa i Rozwoju Urzędu Miasta, ul. POW 10/16,                 I piętro, pokój nr 18, tel. 44 724 23 11 w. 296 lub 798 781 403, e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl,

- Mirosław Kister – Prezes Automobilklubu Tomaszowskiego, al. J. Piłsudskiego 45/47, tel. 509 369 589.

 

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij