Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zapraszamy na „Tomaszowską Krainę Łagodności”

„Tomaszowska Kraina Łagodności” to wyjątkowe wydarzenie w wykonaniu muzyków z naszego województwa – Łukasza Nowaka i Marcina Snokowskiego, którzy zaprezentują publiczności w czasie koncertu pt. „Pieśni naszych czasów” ponadczasowe utwory największych bardów ostatniego stulecia: Bułata Okudżawy, Jaromira Nohavicy, Włodzimierza Wysockiego, Jurina Kukina i wielu innych.

Koncert odbędzie się 27 listopada w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w Tomaszowie Mazowieckim o godzinie 18:00. Wstęp wolny! Organizator koncertu – Tomaszowski Oddział Stowarzyszenia „Topory” przypomina o konieczności stosowania się w czasie koncertu do obostrzeń związanych z pandemią wirusa Covid 19.

Łukasz Nowak - wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Założyciel i lider zespołu Caryna. Aktywnie działa w nurcie piosenki studenckiej, laureat wielu ogólnopolskich festiwali piosenki. Autor kilku projektów muzycznych: „Podróże z balladą”, „Słowiańska dusza”, „Pieśni naszych czasów”. Koncertował m.in. w Niemczech, Holandii, Szwecji, Hiszpanii.

Marcin Snokowski - absolwent wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie akordeonu. Laureat wielu konkursów, m.in.: II nagrody w „Citta di Castelfidaro” we Włoszech w kategorii zawodowej oraz I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Chełmie. Nagrywał muzykę do filmów, m.in. „Edi" i Mistrz” w reż. Piotra Trzaskalskiego. Nauczyciel w szkołach muzycznych.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij