Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zapraszamy na pokaz filmu

Kryzysy natury psychologicznej, choroby psychiczne oraz sytuacja osób z niepełnosprawnościami to dla wielu ludzi temat tabu. Zmienić to chcą m.in. autorzy filmu fabularnego „Po drugiej stronie dnia”, którego scenariusz powstał na podstawie prawdziwych wypowiedzi byłych pacjentów Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, a który będzie można zobaczyć 9 grudnia o godz. 12 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Osoby z doświadczeniem kryzysu, zgodziły się podzielić swoją historią – tym, jak przeszły przez proces chorobowy oraz jakim reakcjom środowiska przyszło im stawić czoła. Film wyreżyserowany przez Macieja Sikorskiego jest częścią projektu realizowanego przez Fundację Budzenie Pasji. Po projekcji odbędzie się spotkanie oraz dyskusja z aktorami i reżyserem filmu.

Na pokaz filmu Miejskie Centrum Kultury zaprasza wraz z Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim. Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zgłaszanie chęci udziału w pokazie pod numer tel. 44 712 23 69. Zapraszamy.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij