Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zamiast na śniegu bawili się w wodzie

Ponad dziewięćset dzieci odwiedziło w czasie kończących się ferii zimowych pływalnię „Złota Rybka” przy Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków. Mogły nie tylko skorzystać z wodnych atrakcji, ale także wziąć udział w zajęciach i zabawach prowadzonych przez instruktorów oraz ratowników.


złota rybka ferie 2020


Z rekreacji i wypoczynku na basenie korzystały grupy zorganizowane ze szkół, przedszkoli oraz instytucji organizujących zimowiska dla dzieci i młodzieży na terenie naszego miasta i w okolicznych gminach. W zorganizowanych grach i zabawach uczestniczyli również sportowcy z tomaszowskich klubów sportowych oraz z powiatu tomaszowskiego.

Obsada Instruktorska i ratownicza pływalni zorganizowała i przeprowadziła dla każdej z grup wyścigi na zjeżdżalni „Anakonda”, wodny tor przeszkód, rozgrywki piłki wodnej, koszykówki i siatkówki wodnej oraz zabawy w basenie rekreacyjnym.

‒ Wszystkim zaangażowanym w organizację dziękujemy, a uczestników zapraszamy na półkolonie wakacyjne ‒ mówi Tomasz Bucholz, kierownik „Złotej Rybki”.

Źródło: "Złota Rybka"


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij