Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Kolejne szkolenie w magistracie

Formalne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej – to temat szkolenia, które odbędzie się w 30 czerwca w Urzędzie Miasta. Uczestnicy otrzymają m.in. informacje o dostępnych na rynku źródłach finansowania. Nie zabraknie również konsultacji indywidualnych.

Szkolenie

Szkolenie potrwa około trzech godzin. Początek o godz. 10 w Sali nr 21 (ul. P.O.W. 10/16, I piętro).

Celem warsztatów jest pogłębienie, poszerzenie, zdobycie i utrwalenie wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu: podstawowych przepisów, dotyczących przedsiębiorców, dostępnych źródeł finansowania działalności gospodarczej w tym dotacji unijnych oraz przygotowania i realizacji strategii firmy.

Zgłoszenia można dokonać za pośrednictwem Urzędu Miasta, telefonicznie pod nr 44 724 23 11 wew. 257 lub e-mailem: rozwoj@tomaszow-maz.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja TAX CARE Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. Urząd Miasta jest oficjalnym partnerem organizacji szkoleń dla przedsiębiorców.

 

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij