Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zagłosuj na projekt MCK i wygraj nagrody od LOTTO

Projekt Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim dotyczący zakupu i montażu nagłośnienia scenicznego w wielofunkcyjnej sali widowiskowej w MCK Tkacz został wybrany do drugiego etapu konkursu „Sportowo, Kulturalnie, Lokalnie” realizowanego przez Fundację LOTTO im. Haliny Konopackiej. Aby znaleźć się w gronie laureatów, MCK potrzebuje Państwa głosów.

Głosowanie trwa do 20 listopada br. i odbywa się przez stronę www.gramywygrywamy.pl. Znajduje się tam lista 80 projektów wybranych spośród 540 wniosków złożonych w pierwszym etapie konkursu z podziałem na województwa. Oddając głos na wybrany projekt, można wygrać nagrody w loterii promocyjnej, m.in. koszulki lub piłki z autografem Roberta Lewandowskiego czy karty podarunkowe 4F.

Regulamin udziału w loterii i szczegółowe informacje dotyczące głosowania dostępne są na stronie https://gramywygrywamy.pl/. Zachęcamy do udziału. Wyniki ogłoszone zostaną 30 listopada.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij