Za nami wernisaż wystawy „Zamki, pałace i dwory województwa łódzkiego”

Wernisaż wystawy zatytułowanej „Zamki, pałace i dwory województwa łódzkiego” odbył się w tomaszowskim muzeum 15 września. Na wystawę składa się trzydzieści obrazów, które są pokłosiem odbytego przez członków tomaszowskiego Stowarzyszenia Amatorów Plastyków pleneru malarskiego. Wystawę można oglądać do 29 października.

Uczestnicy wernisażu mieli możliwość wysłuchania recytacji Barbary Skawińskiej z Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz utworów muzycznych w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Tomaszowie Mazowieckim: Adama Chrzanowskiego - akordeon i duetu: Wiktorii Chwalińskiej - skrzypce i Juliana Dobrzyńskiego – fortepian. Spektakl muzyczny zakończył wiceprezes SAP-u, Lech Kozdrój – pianino.