Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Za nami Wakacyjne Warsztaty w MBP

Wakacyjne Warsztaty w bibliotece dobiegły końca. Podczas II turnusu w książnicy, który trwał od 02.08. do 06.08 br. dzieci bawiły się znakomicie!

Zabawy integracyjne, wakacyjne kalambury, gry kinect, zajęcia plastyczne pn. ,,Wakacyjna podróż” to atrakcje pierwszego dnia warsztatów.

Drugi dzień był ,,Dniem smakosza”, uczestnicy spędzili go w Pizzeri: New York Pizza Department, gdzie uczestniczyły w zajęciach kulinarnych, przygotowując samodzielnie amerykańską pizzę.

Środa upłynęła pod hasłem: ,,Detektywistyczne zakamarki”. Zajęcia literackie odbyły się na podstawie książki z serii ,,Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica diamentów” M. Widmarka, H. Wiliams. Dzieci konstruowały fabułę opowiadania, tworzyły rysopis sprawcy i zapoznawały się z pracą detektywa. Wykonały również lornetkę, niezbędny atrybut detektywa.

Czwarty dzień drugiego tygodnia warsztatów w książnicy odbył się pod nazwą ,,Teatralne potyczki”. Milusińscy zapoznali się z wybranymi pojęciami związanymi z teatrem, z warsztatem pracy aktora oraz stworzyli pacynki.

W piątek uczestnicy zajęć w bibliotece zwiedzili zakamarki biblioteki dla dzieci i młodzieży: wypożyczalnie i magazyny, zapoznali się również z pracą bibliotekarza. Następnie nadszedł czas na projekcję filmu animowanego pt. „Odlot”. Na zakończenie uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy i słodki upominek.
Źródło: MBP w Tomaszowie Mazowieckim

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij