Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Za nami Noc Bibliotek

W piątek 30 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży stali i nowi czytelnicy bawili się na VIII edycji Nocy Bibliotek.

Pierwszym punktem wieczoru było spotkanie autorskie z Moniką Sakturą, tomaszowianką, autorką książki ,,Pewnego razu w bibliotece”. Następnie fragment opowiadania ,,grozy” autorstwa Martina Widmarka i Christiana Alvnera odczytała Anna Zwardoń, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej. Kolejną atrakcją Nocy Bibliotek były warsztaty plastyczne na kanwie tekstu dotyczącego życia i twórczości Marii Konopnickiej, Patronki Roku 2022 oraz podchody literackie w wypożyczalni bibliotecznej. W Pokoju Bajek działał kącik plastyczny, w którym dzieci wykonywały zakładki do książek, rozwiązywały zagadki literackie itp. Nie zabrakło również malowania twarzy. Dla czytelników przygotowano kiermasz książek oraz bookcrossing. Tegoroczną Noc Bibliotek zakończył seans filmowy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij