Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Za nami Jarmark Bożonarodzeniowy

Weekend na placu Kościuszki upłynął w klimacie jarmarku Bożonarodzeniowego. Było kolorowo i radośnie, pomimo niezbyt ciekawej pogody. Magię zbliżających świat za to zapewniły stoiska z niezwykle atrakcyjnymi towarami oraz klimatyczne wokalne występy podopiecznych Miejskiego Centrum Kultury. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Była nawet lkaruzela…Jarmarkowi towarzyszyły zbiórki charytatywne przeprowadzone przez Fundację na Rzecz Zwierząt Skrzywdzonych Amicus Canis oraz firmę La vitta per Te wspierająca Fundację Gajusz.

Dziękujemy wszystkim wystawcom, instytucjom oraz osobom zaangażowanym w organizację jarmarku, dzięki którym mogliśmy już teraz poczuć klimat Świąt. Serdeczne podziękowania za przepiękną Bożonarodzeniową Szopkę należą się p. Tomaszowi Wachoniowi i uczniom klasy pożarniczej ZSP nr 3 oraz ks. Stanisławowi Krawczykowi z parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Fot. D. Kwapisiewicz


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij