Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Z tańcem przez świat

Taki właśnie tytuł nosił pierwszy wakacyjny fajf, który Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowało 13 lipca na Przystani nad Pilicą. Pogoda dopisała, humory też, a chętnych do tańca pod chmurką nie brakowało.Muzykę zapewnił DJ Luto, który zgodnie z tematem przewodnim potańcówki serwował utwory z różnych krajów. Był m.in. walc, polka, kankan, lambada czy sirtaki (czyli popularny taniec Zorby). Z kolei w tajniki tańców latino wprowadzał uczestników fajfa instruktor tańca Michał Gawlik. W przerwach nie zabrakło konkursów i animacji, które poprowadziła instruktorka MCK Katarzyna Wojtaszczyk.


Na kolejnego fajfa Miejskie Centrum Kultury zaprasza już 27 lipca. Tym razem odbędzie się on w klimacie lat 20. i 30. XX wieku. Mile widziane tematyczne przebrania. Miejscówka bez zmian – teren przy amfiteatrze na Przystani. Wstęp wolny.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij