Wystawa prac studentów Politechniki Łódzkiej w MBP

W piątek, 14 lipca w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się wernisaż wystawy zatytułowanej „tworzyMY”. Twórcy, których organizatorzy mieli przyjemność gościć, są studentami pierwszego roku Politechniki Łódzkiej na kierunku wzornictwo.

10 młodych, zdolnych osób, kładzie nacisk na MY i poprzez swoją sztukę wzornictwa wchodzi w interakcję z odbiorcą.

Wernisaż uświetnił recital utalentowanej tomaszowianki Zuzanny Borowskiej. Uczestnicy wydarzenia posmakowali zatem nie tylko sztuki wizualnej, ale też poezji śpiewanej i aktorskiej.

Wystawę można oglądać do 12 sierpnia w godzinach pracy biblioteki.