Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wyjazdowy spektakl kabaretowy w DPS nr 2

Podopieczni DPS-u piątkowy poranek spędzili na wesoło z kabaretem Miejskiego Centrum Kultury. Grupa kabaretowa „Meja” prowadzona w MCK przez Katarzynę Wojtaszczyk, 17 lutego 2023 r. odwiedziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim.

Seniorzy wystąpili ze skeczem pn. „Z wizytą u pana doktora”. Akcja toczyła się głównie w poczekalni, czyli tam, gdzie w samej rzeczywistości można się nieźle ubawić. Przedstawiane sytuacje wywołały śmiech i oklaski również wśród publiczności. Kabareciarze po zakończeniu programu artystycznego porwali rozbawionych podopiecznych do tańca i wspólnej zabawy. Nie zabrakło także zabaw integracyjnych czy ciekawych przebrań. Niespodzianką był występ jednego z pensjonariuszy, który podczas spotkania zagrał dla gości na akordeonie.

To był zdecydowanie wesoły poranek. Cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się do uśmiechu na twarzach podopiecznych DPS – stwierdzili organizatorzy wydarzenia.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij