Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

#WspieramyPolskę ‒ ogólnopolska akcja dotrze do Tomaszowa

Tomaszów Mazowiecki będzie jedną z 50 miejscowości, w których odbędą się eventy edukacyjne w ramach ogólnopolskiej kampanii #WspieramyPolskę. Jej celem jest promowanie produktów polskich producentów. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Już w czwartek, 25 czerwca na pl. T. Kościuszki stanie legenda motoryzacji, amerykański  truck z naczepą, w której organizatorzy ‒  Fundacja Orlen i PKN Orlen ‒ przeprowadzą akcję. Poza ankietą na temat polskich produktów, za udział w której będzie można otrzymać spożywcze niespodzianki, na uczestników akcji będą czekać symulatory Formuły1, dzięki którym będzie można poczuć się jak Robert Kubica, a także refleksomierz sprawdzający czas reakcji oraz fotobudka.  A wszystko przy udziale znakomitych sportowców należących do Grupy Sportowej Orlen i Orlen Team. 

Event odbędzie się w reżimie sanitarnym – wejścia do naczepy będą odgrodzone, przy schodach staną stacje do dezynfekcji. Dezynfekowane będą też symulatory.

Początek wydarzenia o godz. 12.00 (przewidywany koniec ok. godz. 18.00).


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij