Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-19

Wkrótce rozpocznie się przebudowa kolejnych ulic!

Niebawem rozpocznie się przebudowa ulic Słowackiego, Grunwaldzkiej, Krzyżowej, Wschodniej, Piekarskiej i Małej. Miasto ogłosiło już przetarg. Na realizację tej inwestycji otrzymamy blisko 3,7 mln dofinansowania.

Zdjęcie robót drogowych ilusytrujące artykuł

W ramach prac ulice zostaną gruntownie przebudowane, powstaną nowe chodniki, wybudowana zostanie kanalizacja deszczowa i odwodnienie ulic oraz posesji. Zakres zamówienia obejmuje również inne prace oraz koszty niezbędne do wykonania zadania. Celem przebudowy jest rewitalizacja ulic, podniesienie bezpieczeństwa oraz uporządkowanie ruchu pojazdów i pieszych z uwzględnieniem zwiększonych potrzeb parkingowych.

Ulica Słowackiego zostanie przebudowana na odcinku od ul. Legionów do ulicy Jana Pawła II, ulica Grunwaldzka - odcinek od ul. J. Słowackiego do Al. M. J. Piłsudskiego, ulica Krzyżowa - odcinek od ul. J. Słowackiego do Al. M. J.Piłsudskiego, ulica Wschodnia - odcinek od ul. Krzyżowej do ul. Polnej, ulica Piekarska - odcinek od ulicy Krzyżowej do ul. Jerozolimskiej, ulica Polna - odcinek od ul. Jerozolimskiej do Pl. T. Kościuszki, ulica Mała - odcinek od ulicy B. Joselewicza do ul. Jerozolimskiej.

Przypomnijmy, że inwestycja zostanie dofinansowana w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019. Zadanie otrzyma wsparcie w wysokości 2 495 905 zł. Dodatkowo, ponad 1,2 mln zł otrzymamy z budżetu powiatu tomaszowskiego.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij