Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wiosna w bibliotece

„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty…” śpiewał przed laty Marek Grechuta. 21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Wielu ludzi uważa ją za najpiękniejszą porę roku. Wiosna kojarzy nam się z przyrodą budzącą się do życia i nadzieją, symbolizuje młodość. 18. marca grupa 4-latków z Przedszkola nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim wybrała się na poszukiwanie pierwszych oznak wiosny.

 Zdjęcie z wizyty dzieci w bibliotece

Tego dnia najmłodsi odwiedzili Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tomaszowie Maz. Dzieci podzieliły się swoimi spostrzeżeniami na temat zjawisk zachodzących wiosną w przyrodzie. Następnie przedszkolaki wysłuchały fragmentu książek „Wiosna Misia Uszatka” Cz. Janczarskiego, „Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści” R. Piątkowskiej oraz poznały przygody Fenka „Wiosna w ogrodzie” z cyklu pory roku. Następnie dzieci słuchały audiobooka „Cztery pory baśni” W. Dulemby. Na koniec spotkania najmłodsi malowali portrety wiosny


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij