Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wiosenne porządki w mieście. Plac Kościuszki niebawem nabierze kolorytu

Trwają wiosenne porządki na terenie miasta. Pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta sprzątają m.in. pl. Kościuszki. Czyszczone są kraty okalające drzewa, malowane są ławki, a wkrótce pojawią się kwiaty.

Wiosenne porządki w mieście. Plac Kościuszki nabiera kolorytu

Po raz kolejny w ramach prac konserwacyjnych usuwane są chwasty i śmieci z krat okalających drzewa. Dodatkowo uzupełniany jest w nich tłuczeń, by ułatwić sprzątanie w przyszłości. Pracownicy ZDiUM malują również siedziska, a w ramach prac gwarancyjnych uzupełnione zostaną fugi na całej powierzchni pl. Kościuszki.

Niebawem centralny plac w Tomaszowie zostanie wzbogacony o kwiaty. Pojawią się m.in. pelargonie w donicach kaskadowych oraz jednopoziomowych zamocowanych wokół latarni. ZDiUM ma zamiar zakupić 7 donic metalowych w ozdobnej oprawie drewnianej. Trwają również prace nad uruchomieniem fontann. Nastąpi to po uszczelnieniu niecek wodnych i próbnym rozruchu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij