Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wieczór z Osiecką w MCK

Niezwykle klimatyczny i piękny koncert piosenek z tekstami Agnieszki Osieckiej odbył się w piątek, 21 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Browarna. Publiczność wysłuchała go dwukrotnie – o godz. 17.30 i 19. Nie zabrakło również bisów.Artyści z Teatru Piosenki pod kierunkiem instruktorki MCK Katarzyny Goljat przedstawili program „Osiecka jest dobra na wszystko” złożony m.in. z takich utworów jak: „W żółtych płomieniach liści", „Ludzkie gadanie", „Uciekaj skoro świt", „Nie żałuję", „Sing, sing", „A ja wolę moją mamę” i innych. Na finał przy owacjach na stojąco wykonali "Wielką wodę".

W koncercie wystąpili: Sandra Kwiatek, Aleksander Kość, Sylwia Papiernik, Edyta Czapnik, Beata Dembowska, Mateusz Grabowski, Zuzanna Borowska, Mateusz Habiera, Weronika Wójcik Karolina Ziętek oraz najmłodsze wokalistki – Maja Chyb i Natalia Czapnik – przygotowane przez Annę Gnatek.

Aranżacje piosenek na potrzeby koncertu opracował Piotr Goljat. Część muzyczną montażem słownym opartym na "Listach śpiewających" spinali Dominika Zdulska i Robert Pająk. O nagłośnienie zadbał Marcin Wójciak.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij