Weź udział w warsztatach Gospel!

Miejski Ośrodek Kultury, filia MCK zaprasza do udziału w Warsztatach Gospel. Zajęcia poprowadzi Beata Stasiak założycielka i dyrygentka warszawskiego chóru Soul Connection. Wydarzeniem finałowym będzie udział uczestników warsztatów w koncercie Soul Connection Gospel Group  18 czerwca  o godz. 20.00 na Placu Kościuszki.

Warsztaty odbywać się będą w Ośrodku Kultury „ Tkacz” ul. Niebrowska 50 w dniach  15 – 18 czerwca, środa-piątek: w godz. 17.00 – 21.00, sobota: 12.00 – 16.00

Zapisy na zajęcia w filiach MCK:  Miejskim Ośrodku Kultury, OK Tkacz oraz Dzielnicowym Ośrodku Kultury

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków gospel - „muzyki duszy” !

plakat2