Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wehikuł czasu – spacer z kijkami dla seniorów

Seniorko, seniorze – masz dość siedzenia w domu? Kochasz naturę i spacery? Chcesz poprawić swoją kondycję i samopoczucie? Weź udział w „Pieszych wędrówkach”, które odbędą się 15 maja w ramach realizowanego przez Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim cyklu „Wehikuł czasu – aktywny senior”. Udział jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Marsz z kijkami poprowadzi Izabela Piotrowska, instruktorka nordic walkingu i specjalistka w Dziale Kultury i Edukacji Miejskiego Centrum Kultury, która również udzieli uczestnikom wydarzenia instruktażu, jak prawidłowo chodzić z kijkami oraz przeprowadzi fachową rozgrzewkę.

Start o godzinie 9 sprzed MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Trasa spaceru poprowadzi uczestników w okolice jednostki wojskowej, a dalsza jego część odbywać się będzie po pobliskim lesie.

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą wody do picia, wygodnych butów i stroju odpowiedniego do pogody oraz kijków do nordic walkingu.

Zapisy do 12 maja (lub do wyczerpania limitu miejsc) przyjmowane są w sekretariacie Miejskiego Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz pod numerem tel. 44 712 23 69.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij