Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Warsztaty wokalne i teatralne dla seniorów

„Podróżujący Wojewódzki Uniwersytet III Wieku” to nowy projekt Łódzkiego Domu Kultury, którego głównym założeniem jest aktywizacja twórcza oraz kulturalna osób po 60. roku życia mieszkających na terenie województwa łódzkiego. Jednym z partnerów projektu jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Działania zakładają współpracę lokalnych instytucji kultury w województwie łódzkim, w których z udziałem seniorów będą realizowane m.in. warsztaty: aktorski, wokalny i plastyczny. W Miejskim Centrum Kultury Tkacz odbędą się one 17 października. Można się jeszcze zgłaszać na warsztaty wokalne i teatralne. Karty uczestnictwa dostępne są w Miejskim Centrum Kultury przy placu Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Zajęcia odbywać się będą w godzinach dopołudniowych. Zapraszamy.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij