Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-05-19

Warsztaty plastyczno-literackie o twórczości Henryka Sienkiewicza

W Oddziale Dla Dzieci i Młodzieży MBP odbywały się w maju warsztaty plastyczne  połączone z zajęciami literackimi o twórczości Henryka Sienkiewicza. Podczas zajęć uczniowie z tomaszowskich szkół mieli możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej pt. „Henryk Sienkiewicz Patronem Roku 2016”.

Warsztaty plastyczno-literackie o twórczości Henryka Sienkiewicza

W zajęciach udział wzięli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 14, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego oraz ze Szkoły Podstawowej nr 6. Uczestnicy warsztatów nie mogli narzekać na nudę. Dzieci wykonywały odbitki graficzne do najbardziej znanej wszystkim najmłodszym powieści naszego noblisty „W pustyni i w puszczy”. Ponadto uczniowie rozwiązywali krzyżówki, rebusy i układali puzzle dotyczące twórczości patrona roku 2016. Dzieci miały również za zadanie rozpoznać, jakich bohaterów z dzieł Sienkiewicza zobrazowali uczestnicy III Przeglądu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij