Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Warsztaty „Kolorowe pory roku”

„Kolorowe pory roku” - to kreatywne warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnością ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim, które odbywają się cyklicznie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.  9 maja 2017 r., choć aura za oknem wciąż płata figle, uczestnicy skupili się na „wiosennym” temacie.

Dzieci podczas warsztatów

Instruktor Iwona Jabłońska zaprezentowała dzieciom technikę, polegającą na namalowaniu pastelami i wyklejeniu plasteliną kolorowych kwiatów. Prace wycięto i przyklejono na jeden duży arkusz papieru i wspólnie stworzono kolorową i ukwieconą łąkę.
Po przerwie śniadaniowej dzieci zainteresowały się powstawaniem „balonowych zwierzaków”, którymi zostały obdarowane.


Dzięki kreatywnym zajęciom proponowanym przez filię Dzielnicowy Ośrodek Kultury, dzieci rozwijają sprawność manualną, koordynację wzrokowo-ruchową, poznają różne techniki plastyczne i dobrze sie bawią. Powstałe prace ozdobiły hol ośrodka przy ul. Gminnej 37/39.

Zapraszamy grupy zorganizowane na cykliczne warsztaty plastyczne.
Więcej informacji w sekretariacie ośrodka lub telefonicznie 44 723 15 15.

Źródło: MCK


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij