Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


W najbliższy weekend zapraszamy na Rodzinne Mikołajki!

W najbliższą sobotę, 9 grudnia zapraszamy na Rodzinne Mikołajki. To kolejna odsłona świątecznych imprez na placu Kościuszki. Start godzina 15. Przez weekend w godzinach 11-18 (9 i 10 grudnia) dla wszystkich chętnych otwarty będzie sztuczny stok (snowtubing). Innych atrakcji również nie zabraknie!
Program Rodzinnych Mikołajek (9 grudnia, godz. 15-18):

- Spotkanie z Mikołajem;

- Wspólne ubieranie choinek przez uczniów szkół i przedszkoli;

- Konkursy, zabawy, tańce i animacje z Miejskim Centrum Kultury;

- Angry Birds Tour;

- Tematyczna ścieżka rekreacyjno-sportowa;

- Występy uczestników zajęć Miejskiego Centrum Kultury;

- Kuia śnieżna;

- Sztuczny stok (snowtubing) w godz. 11-18 (9 i 10 grudnia).

Dziękujemy Wam za okazane wsparcie dla hospicjum stacjonarnego w Tomaszowie Mazowieckim podczas imprezy towarzyszącej uruchomieniu świątecznego oświetlenia na planu Kościuszki, która odbyła się 2 grudnia. Również przy okazji Rodzinnych Mikołajek pomyślmy o osobach potrzebujących naszej pomocy.

Tym razem prosimy Was o wsparcie dziewięciomiesięcznej mieszkanki naszego miasta – małej Wiktorii. Aby dziewczynce pomóc, gorąco zachęcamy Was do udziału w zbiórce: https://zrzutka.pl/jfkvbd

Wiktoria ma stwierdzoną padaczkę, oczopląs, retinopatię wcześniaczą, dysplazję oskrzelowo- płucną, stan po martwiczym zapaleniu jelit oraz uszkodzenie całkowite mózgu. Lekarze podejrzewają, że może być dzieckiem niewidomym. Wiktoria wymaga stałej opieki lekarskiej z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. W chwili obecnej przebywa w jednym z łódzkich szpitali, jej stan jest ciężki. Rodzice dziewczynki nie chcą, żeby ich córeczka trafiła do hospicjum. Pragną, żeby była w domu z rodzicami i rodzeństwem, którzy o nią każdego dnia walczą.

Pomóżmy rodzinie w walce o życie i zdrowie małej Wiktorii. Jeszcze raz zachęcamy do udziału w zbiórce pod wskazanym linkiem.
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij