Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uczyli się parzyć herbatę…

W ramach spotkań z cyklu ,,Na zdrowie nigdy nie jest za późno” w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, filii Dzielnicowy Ośrodek Kultury 22 kwietnia 2017 r. odbył się wykład pt. ,,Czas na Twoją herbatę”. Herbacianą historię oraz różnice pomiędzy herbatą, ,,herbatą”, a herbatką zaprezentowała Elżbieta Lenart – pracownik MCK, specjalność rośliny lecznicze i prozdrowotne.

Zdjęcie ze spotkania

Słuchacze mieli okazję zapoznać się z zasadami ,,fermentacji” swoich własnych ziołowych suszy. Za przykład posłużyły karmelowa herbatka z bzu lilaka oraz Iwan Czaj z Wierzbówki kiprzycy, które to można było powąchać i zapoznać się z nieznanymi dotąd aromatami.

Zapraszamy na kolejne spotkania o tematyce prozdrowotnej do DOK-u przy ul. Gminnej 37/39.

Więcej informacji o wykładzie i przepisach oraz spotkaniach Klubu Seniora DOK w sekretariacie Dzielnicowego Ośrodka Kultury lub telefonicznie 44 723 15 15.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij