Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uczniowie zakończyli rok szkolny 2017/2018

Blisko 7 tys. uczniów z tomaszowskich szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych zakończyło w piątek rok szkolny 2017/2018. Na wakacje udało się też 148 dzieci z „zerówek”.

FOTO


Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko skierował list do dyrektorów nauczycieli, pracowników i przyjaciół oświaty, rodziców oraz uczniów. - „Za nami kolejny rok szkolny. Rok wypełniony sukcesami, ważnymi wydarzeniami, ale także wyzwaniami i trudnościami, którym trzeba było sprostać. W życiu  przedszkola czy szkoły każdy rok jest niepowtarzalny i ważny. U progu tegorocznych wakacji chciałbym Wszystkim Państwu oraz Wam Drodzy Uczniowie pogratulować osiągnięć i życzyć wszystkiego najlepszego. Nauczycielom, pedagogom oraz wszystkim pracownikom tomaszowskich szkół i przedszkoli dziękuję za trud i zaangażowanie w przygotowanie naszych uczniów na spotkanie dorosłego świata. Dziękuję za to szczególne przewodnictwo, za Waszą troskę i wsparcie w odkrywaniu przez dzieci i młodzież własnych możliwości, za rozwijanie talentów i pasji. Jestem pełen uznania dla Waszej wrażliwości i serdeczności. Życzę, aby ta niełatwa misja przyniosła w kolejnym roku szkolnym jeszcze więcej satysfakcji i radości” – napisał.

FOTO

FOTO


Marcin Witko podziękował też rodzicom tomaszowskich uczniów za udaną współpracę, pomoc i codzienne wsparcie. - „Bez Was nie byłoby możliwe osiągnięcie tylu edukacyjnych sukcesów. Macie też swój szczególny udział w tworzenie atmosfery w środowisku szkolnym, która sprzyja zdobywaniu przez Wasze dzieci nagród i wyróżnień. Jestem przekonany, że ich szkolne sukcesy będą stanowić, nie tylko dziś, powód do dumy i zadowolenia. Wam Drodzy Uczniowie gratuluję wyników w nauce, osiągnięć sportowych oraz nabycia wielu nowych kompetencji i umiejętności. Szczególnie gratuluję tym, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, konkursach przedmiotowych lub sportowej rywalizacji. Mam nadzieję, że szkoła dla Was wszystkich, pomimo wytężonej pracy, to nie tylko nauka, ale także intrygujące i inspirujące miejsce, do którego chętnie wrócicie po wakacjach. Życzę Wam zatem słonecznych, wspaniałych, zdrowych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!” - zakończył.

FOTO

FOTO


Uroczyste wręczenie nagród dla uzdolnionej młodzieży szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Początek o godz. 16.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij