Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tworzono torby filcowe

Piwnica Kreatywności Moniki Szulczyk gościła w minioną środę w Dzielnicowym Ośrodku Kultury filii Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie zorganizowała kolejne warsztaty artystyczne. Tym razem materiałem twórczym używanym podczas zajęć był filc.

Zdjęcie z warsztatów kreatywności

Uczestniczki, w większości mamy z córkami, wykonały "kreatywne torby"; wymyśliły ozdobne motywy, samodzielnie wycięły filcowe aplikacje, a następnie naszyły na przygotowany materiał. Najczęściej wykorzystanym motywem do ozdobienia toreb były kocie wizerunki.

Organizatorzy spotkania dziękują p. Monice Szulczyk i p. Ewie Pazurek za inspiracje przy wyborze i tworzeniu wzorów, szczegółowy instruktarz i miłą atmosferę. 

Efekt finalny warsztatów można zobaczyć na fotografiach.

Już dziś ośrodek z dzielnicy Białobrzegi przypomina, że 14 grudnia o godz. 17 odbędzie się kolejne działanie Piwnicy Kreatywności w DOK-u, podczas którego powstaną "żywe choinki".Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij