Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Turnieje pracowników i emerytów oświaty

Zarząd Ogniska TKKF ZNP i Zarząd Oddziału Powiatowego ZNP w Tomaszowie   zapraszają do udziału w XI Powiatowym Turnieju Kręglarskim oraz Tenisa Stołowego  Pracowników i Emerytów Oświaty (nauczyciele, administracja, obsługa). Turniej kręglarski  odbędzie się 11 grudnia, godz.16.30 w kręgielni miejskiej przy  ul. Strzeleckiej 26. Natomiast  zawody tenisa stołowego  przeprowadzone będą się   15 grudnia, godz.9.30 w auli  ZSP nr 1 (wjazd od ul. T. Kawki).
zawody kręgle

Rywalizacja wśród kobiet i mężczyzn  odbywać się będzie z podziałem na kategorie wiekowe, a ponadto w kręglach także z udziałem 3 - 4 osobowych zespołów z danej szkoły lub innej placówki oświatowej. Jak co roku współorganizatorami tych imprez są Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta i ZSP nr 1. Obowiązuje zmienione obuwie sportowe. Szczegółowe informacje i zapisy  pod numerem  tel. 660 975 201. Zgłoszenia przyjmowane będą także przed rozpoczęciem  każdej imprezy.


 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij