Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tomaszowskie Talenty 2024

Śpiewasz, tańczysz, żonglujesz, szczególnie wyróżniasz się w jakiejś dziedzinie? A może chcesz pochwalić się innymi oryginalnymi zainteresowaniami lub talentami? Jeśli tak, zgłoś swój udział w konkursie Tomaszowskie Talenty 2024 pod patronatem Prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego, który odbędzie się 1 lutego w Miejskim Centrum Kultury Tkacz.Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych z terenu Tomaszowa Mazowieckiego chcący zaprezentować swoje umiejętności lub nietypowe zainteresowania, np.: wokalne, taneczne, sportowe, parodystyczne, komiczne, aktorskie, cyrkowe itp., czyli pochwalić się oryginalnym talentem.

Jury oceniać będzie uczestników w trzech kategoriach wiekowych: klas 1-3, 4-6 i 7-8. W każdej kategorii laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody. Udział w przeglądzie konkursowym jest bezpłatny.

Wypełnione karty uczestnictwa, które wraz z regulaminem znajdują się na stronie MCK - link należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: zgloszenia@mck-tm.pl lub dostarczyć do Miejskiego Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18.

Prezentacje konkursowe odbędą się 1.02 (od godz. 10) w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Zgłoś się! Wystąp! Wygraj!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij