Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszowska "Dwunastka" w partnerstwie szkół "Rodzina Polonijna" - projekt "Razem Dla Edukacji"

29 września 2017 r. w siedzibie Domu Polonii Stowarzyszenia Wspólnota Polska, w Warszawie miała miejsce inauguracja projektu "Razem dla Edukacji" w ramach zadania Ministerstwa Edukacji Narodowej "Rodzina Polonijna".

Zdjęcie ze spotkania  

W ramach projektu partnerstwa polsko-polonijne tworzyć będą 22 pary szkół z Polski, Litwy, Ukrainy, Belgii, Białorusi, Włoch i USA.W tym nielicznym gronie szkół znalazła się Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, której projekt współpracy z Gimnazjum w Zujunach na Litwie pod hasłem "Drogi Polaków do niepodległości. Marszałek Józef  Piłsudski - człowiek, który dał nam wolność" zyskał akceptację MEN. Obecni na spotkaniu przedstawiciele szkoły: dyrektor Iwona Sudak, wicedyrektor Ewa Goździk – Szczepańska i Jolanta Wawrzeńczyk - nauczycielka historii, poznały szczegóły realizacji projektu, zaprezentowały swoje działania oraz wymieniły się doświadczeniami z innymi placówkami oświatowymi. Niebawem, już w listopadzie, w Tomaszowie będziemy gościć naszych partnerów z Litwy.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij