Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszów Mazowiecki zwycięzcą w rankingu Skarbnik Samorządu

Elżbieta Dratwa, Skarbnik Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, zajęła I miejsce w rankingu Skarbnik Samorządu, który towarzyszył tegorocznej edycji „Pereł Samorządu”.

dyplom skarbnika roku

Kongres „Perły Samorządu” w Gdyni odbywał się od 12 do 13 maja i połączony był  z ogłoszeniem on-line wyników IX edycji rankingu pod tą samą nazwą oraz IV edycji rankingu Skarbnik Samorządu. W zestawieniu najlepszych skarbników w kategorii gminy miejskie powyżej 25 tys. mieszkańców najlepsza okazała się Elżbieta Dratwa, Skarbnik Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki.

- Bardzo dziękuję za docenienie naszej pracy. To efekt starań całego zespołu zajmującego się finansami naszego miasta oraz bardzo dobrej współpracy z Panem Prezydentem. To dla Tomaszowa Mazowieckiego i dla mnie osobiście oraz moich współpracowników, ogromne wyróżnienie, które działa motywująco dla nas wszystkich oraz zobowiązuje do dalszej wytężonej pracy. Przed nami kolejne wyzwania, czas wielu analiz, spotkań i podejmowania  trudnych decyzji, które  przyczynią się do dalszego dynamicznego rozwoju naszego  miasta. – skomentowała przyznanie nagrody Elżbieta Dratwa.

Pełne wyniki rankingu ukazały się 2 czerwca na łamach Dziennika Gazety Prawnej, która we współpracy z CentroPolis Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych przygotowywała ranking Skarbnik Samorządu 2021. Przy opracowaniu wyników pod uwagę brano m.in. otwartość na głos mieszkańców przy planowaniu wydatków budżetowych, efektywną współpracę z otoczeniem gospodarczym oraz formy wykorzystywanych instrumentów finansowych.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij