Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Targi POLAGRA FOOD. Zapraszamy przedstawicieli MŚP

Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko oraz starosta Mirosław Kukliński zapraszają przedsiębiorców z terenu powiatu tomaszowskiego na Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD w Poznaniu. 

FOTo

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD co roku odwiedza kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z całego świata, poszukujących nowości, inspiracji, a przede wszystkim nastawionych na zawarcie długoterminowych kontraktów. To ważne wydarzenie w rozwoju nowych perspektyw eksportowych, w którym kluczową rolę odgrywa program Hosted Buyers, dzięki któremu menedżerowie sieci handlowych oraz hurtowni, dystrybutorzy i importerzy żywności spoza Polski mogą wziąć udział w targach na bardzo preferencyjnych warunkach. Dodatkowo dzięki nowej formule,  organizatorzy targów zapewniają intensywną promocję targów na rynku krajowym oraz zagranicą, a także współpracę z ambasadami oraz instytucjami branżowymi.

Udział przedstawicieli sektora MŚP targach zostanie zorganizowany w ramach projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się od 8 do 10 maja 2018 r.

Tomaszowscy przedsiębiorcy będą mogli nawiązać kontakty handlowe na poziomie międzynarodowym oraz zdobyć nowe umiejętności w zakresie poszukiwania kontrahentów zagranicznych.

Prosimy o zgłaszanie się firm reprezentujących branżę kluczową dla rozwoju województwa oraz miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu, jaką jest przetwórstwo spożywcze, a także pozostałych branż do których skierowana jest oferta targów POLAGRA FOOD.

Udział firm w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD w Poznaniu będzie bezpłatny. Miasto i powiat oferują możliwość korzystania ze stoiska wystawienniczego przygotowanego  w ramach projektu (będzie ono zlokalizowane w Pawilonie nr 8A). Samorządy pokryją również wszelkie opłaty związane z uczestnictwem.

Uczestnicy targów będą jedynie zobowiązani do pokrycia kosztów dojazdów oraz noclegów.

Wypełniony formularz należy przesłać w formie skanu i wersji edytowalnej na adres e-mail: lpig@powiat-tomaszowski.pl bądź dostarczyć osobiście do siedziby Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Św. Antoniego 41, II piętro, pokój 220) do 16 kwietnia 2018 r.

Szczegółowych informacji na ten temat udzielają: Klaudiusz Wilmański i Natalia Rybarczyk-Kwiecień, Lokalnym Punkcie Informacji Gospodarczej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Św. Antoniego 41, II piętro, pokój 220, tel. 44 724 21 27 w. 220, e-mail: lpig@powiat-tomaszowski.pl).FOTo

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij