Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sztuka w Centrum

Pod takim tytułem w sobotę, 23 lipca w godzinach 16-19 na placu Tadeusza Kościuszki odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach organizowanego przez Miejskie Centrum Kultury cyklu „To masz w Tomaszowie”. W jego trakcie zarówno najmłodsi, jak i starsi mieszkańcy miasta, a także turyści będą mogli sprawdzić się w roli artystów.

Głównym punktem „Sztuki w Centrum” będzie stworzenie pracy wielkoformatowej na głównej płycie placu Kościuszki. Uczestnicy wydarzenia wspólnie pokolorują kredą przygotowany wcześniej przez organizatorów szkic, urozmaicając miejską przestrzeń w nurcie street artu. Na zainteresowanych czekać będą również animacje i zabawy, a także dawne gry podwórkowe, takie jak: klasy, kapsle (Wyścig Pokoju) czy chłop. Dla najaktywniejszych przewidziane są upominki. Dodatkową atrakcją będą występy solistów z grupy Wokalni z Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Wstęp wolny. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij