Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-12

Święto Niepodległości. Lekcja historii w przedszkolu nr 3

Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków.W Przedszkolu nr 3 w sposób szczególny uczczono tę wyjątkową rocznicę.

Dzieci z grupy IV i V pod kierunkiem nauczycielek Danuty Świtkowskiej, Barbary Kania i Kingi Chachuła przedstawiły program słowno-muzyczny, w którym opowiedziały krótko historię Polski w okresie zaborów oraz walkę narodu polskiego o wolność. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju. Występ urozmaicił taniec z flagami w wykonaniu dzieci z grupy "Misie" oraz Czardasz wg metody Batti Strauss w wykonaniu dzieci z grupy "Zajączki". Atmosfera w czasie uroczystości była podniosła i niezwykle wzruszająca.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij