Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Świetlista noc” w MCK Browarna

Solo i w duetach wybrzmiały w piątkowy wieczór (24 lutego) w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Browarnej klimatyczne piosenki z najpopularniejszych musicali. Odbył się tam koncert „Świetlista noc” w wykonaniu Teatru Piosenki. Piękne widowisko stworzone zostało pod kierunkiem Katarzyny Goljat.


Wielopokoleniowa grupa Teatru Piosenki zabrała publiczność w świat polskich i światowych musicali. Usłyszeliśmy utwory m.in. z "Metra", "Kotów", "Deszczowej piosenki", "Nędzników" czy "Skrzypka na dachu".


W spektaklu zaprezentowali się: Karolina Ziętek, Weronika Wójcik, Sandra Kwiatek, Beata Dembowska, Mateusz Habiera i Mateusz Grabowski przygotowani przez Katarzynę Goljat. Gościnnie wystąpiły też: Maja Chyb, której trenerką wokalną jest Anna Gnatek, oraz Magdalena Gosa, doskonaląca swój talent pod kierunkiem Beaty Niedzielskiej.

Poszczególne piosenki słownym komentarzem według scenariusza Anny Ziei spinali recytatorzy – Dominika Zdulska i Robert Pająk. O nagłośnienie i oświetlenie zadbał Dominik Czwartek, a o piękną scenografię Bożena Gajda.

Spektakl cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a publiczność nie wypuściła artystów ze sceny bez bisów.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij