Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Światowy Tydzień Karmienia Piersią

Powiatowy Inspektor Sanitarny zaprasza na bezpłatne spotkanie organizowane w ramach obchodów Światowego Tygodnia Karmienia Piersią dla kobiet w ciąży i mam niemowląt, które odbędzie się 2 sierpnia w sali konferencyjnej znajdującej się na I piętrze Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Maz. przy ul. Św. Antoniego 41 w godz. 10.00-13.00.

spotkanie karmienie piersią

Karmienie piersią to najlepsze, co można podarować dziecku, zapewniając tym samym odpowiednią ilość energii i składników niezbędnych do wzrostu i rozwoju.  
Karmienie piersią jest dla mam naturalne, jednak na początku mogą pojawić się problemy.   Odpowiedzi na wiele pytań będzie można uzyskać na spotkaniu prowadzonym przez m.in.  położną i doradcę laktacyjnego Dorotę Michalak, konsultantkę medyczną Polskiego Banku Komórek Macierzystych oraz doradcę chustonoszenia.
Zapisy odbywać się będą do 1 sierpnia u pracownika Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia pod numerem tel. (44) 724 - 45- 84 wew. 111
 

Źródło: Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij