Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Świąteczne paczki trafiły do seniorów

Po raz kolejny ponad 350 najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców naszego miasta otrzymało przed świętami Bożego Narodzenia paczki, w których znajdują się m.in. produkty żywnościowe, a także artykuły chemiczne i słodycze. W zbiórce darów udział wzięli uczniowie i rodzice z placówek oświatowych w Tomaszowie Mazowieckim.- Serdecznie dziękuje rodzicom i uczniom szkół podstawowych z terenu naszego miasta, oraz wszystkim, którzy włączyli się w akcje za pomoc w przygotowania paczek. Ta pomoc na wielu twarzach wywoła uśmiech – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.

Paczki trafiły do osób wytypowanych m.in. przez tomaszowskie organizacje pozarządowe, grupy nieformalne działające na rzecz seniorów oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. W pomoc przy rozdawaniu paczek włączyli się również zawodnicy i sztab szkoleniowy RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij