Statuetki i nagrody „Talentom roku w MOK-u 2017” rozdane

Utalentowani artystycznie młodzi Tomaszowianie wzięli udział w konkursie „TALENTY ROKU W MOK-u 2017”, zorganizowanym przez Miejskie Centrum Kultury, filia Miejski Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.

Laureaci

26 stycznia w sali „Włókniarz” swoje umiejętności taneczne i muzyczne prezentowali  wykonawcy i zespoły reprezentujące szkoły podstawowe, gimnazja, ośrodki kultury oraz inne podmioty organizujące zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Do konkursu udział zgłosiło 9 instytucji oraz 4 uczestników indywidualnych, wśród nich:

- Zespół Szkół nr 4, SP nr 10

- Gimnazjum nr 3

- Klub Sportowy „ASTER”

- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6, SP nr 14

- Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2, SP nr 12

- Gimnazjum nr 7

- Miejskie Centrum Kultury, filia Miejski Ośrodek Kultury

- Zespół Szkół nr 8

Jury w składzie: Katarzyna Borowska, Agnieszka Dąbrowska i Marcin Goździk po obejrzeniu wszystkich  prezentacji przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce:

Weronika Skorupa – zgłoszenie indywidualne,

Karolina Ziętek - Zespół Szkół Nr 4, SP nr 10

II miejsce:

Patrycja Nowak – Zespół Szkół nr 4, SP nr 10

Sandra Makowska – zgłoszenie indywidualne

III miejsce:

Amelia Wągrockazgłoszenie indywidualne,

Patrycja Makowska –zgłoszenie indywidualne

Wyróżnienia:

Otylia Garczyńska – Miejskie Centrum Kultury, filia MOK

Iga Lewandowska – ZS-P nr 2 SP nr 12

Oliwia Krejpowicz – Gimnazjum nr 3

Mateusz Palimąka – ZS nr 8

Maja Aniśkiewicz, Amelia Grduk, Lena Piechna, Nikola Batorska, Oliwia Dworak – ZS-P nr 2, SP nr 12

Wyróżnienie specjalne:

Marcel Iwanicki – Klub Sportowy „ASTER”

Konkurs „Talenty Roku w MOK-u 2017” zrealizowany został przy udziale środków Miejskiego Centrum Kultury. Salę na konkurs udostępniła Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim.