Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców – sprawdź jak pozyskać środki na rozwój firmy

Spotkanie dotyczyć będzie prowadzonych przez Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego programów „Od pomysłu do biznesu”, „JEREMIE 2”, „Wsparcie  na starcie” i odbędzie się 24.10.2017 r. w Starostwie Powiatowym ul. Św. Antoniego 41 w sali konferencyjnej nr 129. Start godzina 10.

W ramach projektów został utworzony Fundusz Pożyczkowy, a poruszone zagadnienia będą wskazywały w jaki sposób przedsiębiorca będzie mógł z niego skorzystać.

Spotkanie zostanie przeprowadzone dzięki współpracy Lokalnych Punktów Informacji Gospodarczej utworzonych na potrzeby realizacji projektu „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego” dofinansowanego w ramach II Osi priorytetowej: Innowacyjna i konkurencyjna gospodarka RPO WŁ na lata 2014-2020.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij