Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ślubowali w „trójce”

Ślubowanie pierwszoklasistów jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu uroczystości Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim. 24 października 2023 r. uczniowie najmłodszych klas , w obecności zaproszonych gości, rodziców i wychowawców, ślubowali wzorowo wypełniać szkolne obowiązki oraz rozwijać swoje umiejętności i wiedzę wg posiadanych zdolności i możliwości.

Wcześniej dzieci dały popis swoich artystycznych umiejętności: śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Lucyna Siudzińska- dyrektor placówki życzyła najmłodszym, by szkolny czas obfitował w różnorodne sukcesy, a chodzenie do szkoły było dla nich interesującą przygodą, podczas której uda im się nawiązać wspaniałe przyjaźnie i zdobyć nowe doświadczenia. Podziękowała również wychowawczyniom, które wkładają wiele wysiłku w przygotowanie uczniów do właściwego funkcjonowania na kolejnych etapach edukacji. Rodziców poprosiła, by niestrudzenie wspierali swoje pociechy oraz pomagali im wyrabiać szkolne nawyk i wspólnie cieszyli się ze wszystkich szkolnych sukcesów.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij