Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Skuteczna strategia eksportowa przedsiębiorstwa. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim i Starostwo Powiatowe zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt.: „Skuteczna strategia eksportowa przedsiębiorstwa”, które odbędzie się 23 i 24 listopada w siedzibie Starostwa przy ul. Św. Antoniego 41.

FOTO


W ramach szkolenia zostaną przekazane przedsiębiorcom reprezentującym sektor MŚP (aktualnym i potencjalnym eksporterom) informacje związane z prawnymi, organizacyjnymi i praktycznymi aspektami działań pro - eksportowych. Szkolenie dedykowane jest dla mikro, małych i średnich firm zlokalizowanych na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego. Skierowane jest przede wszystkim do kadry zarządzającej, osób zajmujących się kontaktami z kontrahentami lub dla osób wskazanych przez zarządy/właścicieli firm.

Szkolenie poprowadzą: Piotr Guzowski, Zbigniew Popowski, Beata Witkowska.

Korzyści z udziału w szkoleniu:
-        minimum 10 h zajęć prowadzonych przez zespół ekspertów - praktyków
-        komplet materiałów szkoleniowych
-        konsultacje indywidualne
-        oferta eksportowa przygotowana przez uczestników i zweryfikowana przez specjalistę

Szkolenie odbędzie się w godz. 9-15 w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim (sala nr 129, I piętro). W celu potwierdzenia udziału prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.

Dodatkowych informacji udzielają:

Kingą Boda-Rybakiewicz 
Eurofinance Training Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 27, 00-029 Warszawa
tel.: 22 830 13 40;  tel. kom.: 609 124 124
e-mail: boda@efszkolenia.pl
http://www.efszkolenia.pl

Szkolenie dofinansowane jest ze środków Unii Europejskiej,  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, w ramach realizacji projektu pt. „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego Miasta Tomaszowa Mazowieckiego i Powiatu Tomaszowskiego”.

FOTO

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij